Świecznik metalowy 24xH70 cm – wyjątkowa choinka

Czy poszukujesz dużego świecznika, który poprzez swój wygląd wniesie do domu ducha świąt? Takiego, który zwróci na siebie uwagę i upiększy każde miejsce, w którym się znajdzie? Złoty świecznik z naszej oferty z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Ten świecznik wykonano z metalu, który atrakcyjnie uformowano na kształt choinki z gwiazdą na szczycie. Wykończono go na złoty kolor, który jeszcze bardziej podkreśla jego świąteczny wygląd. Posiada on miejsce aż na 9 świeczek tealight. Dzięki temu pięknie rozświetli przestrzeń wokół siebie ciepłym światłem świec, np. o zapachu świątecznych pierników.

Świecznik jest dość wysoki, ponieważ jego wysokość wynosi aż 70 cm. Z tego też względu świetnym miejscem będzie dla niego róg salonu, czy większa komoda. Jego wykonanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, a jakość z pewnością pozwoli cieszyć się nim przez wiele następnych świąt.

Jeśli szukasz mniejszych świeczników, sprawdź koniecznie złote świeczniki w kształcie choinki w rozmiarach 30 cm lub 50 cm oraz te bardziej nowoczesne w czarnym kolorze!

Wymiary
Szerokość 24 cm
Wysokość 70 cm
Waga 0.751 kg
Do pobrania