Świecznik szklany Mini Roller - czarująca ozdoba do każdego wnętrza

Dziś każdy posiadacz mieszkania pragnie, aby jego dom pięknie i gustownie wyglądał. Kupujemy, więc meble, wybieramy dywany, firany, ale zapominamy często o jeszcze jednym niezwykle istotnym elemencie. Dużą rolę, bowiem w wyposażeniu naszego mieszkania odgrywają ozdoby i dekoracje. Warto pomyśleć o nich, ponieważ dodają każdemu wnętrzu nieco więcej charakteru, przeciągają wzrok i chociaż z natury niepozorne, adekwatnie zaprezentowane potrafią naprawdę zachwycić.

Szklany świecznik to ozdoba, która pięknie wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza. Do środka możesz włożyć tealighta lub małą świeczkę w dowolnym kolorze, który będzie pasował do Twojego salonu, sypialni lub łazienki. Po zapaleniu pomieszczenie wypełnią tańczące płomienie świec i niepowtarzalny zapach świec.

Świeczniki nie tylko sprawiają, że kompozycja ze świecą wygląda kompletnie i elegancko, ale również chronią powierzchnie blatu przed rozgrzanym woskiem. Dlatego jeżeli chcesz zapalić świeczkę, koniecznie włóż ją do świecznika lub lampionu.

Wymiary
Średnica 7 cm
Wysokość 8 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania