Sygnalizator czadu Elhome – bezpieczeństwo przede wszystkim

Sygnalizator czadu Elhome służy do stałego monitorowania obecności tlenku węgla w powietrzu oraz alarmowania o przekroczeniu bezpiecznego poziomu stężenia tego gazu. Niewielkie urządzenie możesz umieścić w łazience, przy kominku lub w kuchni. Sygnalizator daje czytelne komunikaty optyczne i sygnał dźwiękowy.

Czujnik czadu Elhome to niewielkie urządzenie, zamknięte w białej, estetycznej obudowie o okrągłym kształcie. W środku znajduje się elektrochemiczny sensor i elektroniczny układ sterujący, który zapewnia wysoki wskaźnik wykrywalności przy małym poborze prądu. Bezprzewodowe urządzenie zasilane jest bateriami.

Po wykryciu niebezpiecznego stężenia gazu w powietrzu czujnik generuje alarm akustyczny oraz informuje o zagrożeniu za pomocą czerwonej diody. Żółta dioda ostrzega o usterce, podczas gdy zielona sygnalizuje prawidłowy poziom stężenia tlenku węgla w powietrzu.

Czujnik Elhome posiada niewielkie wymiary 4x7x7 cm. Urządzenie należy umieścić na poziomie głowy w pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko zatrucia tlenkiem węgla.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.17 kg
Do pobrania