Praktyczne zagospodarowanie kątów

- Kolekcja mebli kuchennych Semi Line to propozycja do nowoczesnych kuchni. Dzięki gotowym zestawom urządzisz ciasną kuchnię w bloku, ale różnorodne bryły stwarzają możliwości zabudowy przestronnych wnętrz. 

- Szafka dolna narożnik wewnętrzny sprawdzi się w problematycznych kątach Twojej kuchni. Praktyczna szafka z półką wewnętrzną umożliwi przechowywanie garnków.

- Rozmiary szafki pozwolą zabudować naroże o wymiarach 100x60 cm.

- Do indywidualnej kompozycji szafek zamontuj estetyczny blat. Zaopatrz się w dedykowane blaty o zróżnicowanej szerokości 40-260 cm.

- Nowoczesne czarne uchwyty, ułatwiają korzystanie z zawartości szafki, a regulowane ślizgacze służą do poziomowania szafek./p>

- Do szafki możesz dokupić amortyzatory w celu wyciszenia domyku.


UWAGA: W przypadku projektowania układu z szafką narożną należy zwrócić uwagę na ewentualny konflikt uchwytów. Sugerujemy aby od strony zaślepienia szafki pilśnią były dołączane szafki: D-40/82, DKB-60/82, DKB-80/82 i DP-60/82.

Semi Line - wymiary
Głębokość 49,5 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 82 cm
Waga 29.55 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały

Korpus: płyta wiórowa laminowana, krawędzie oklejane melaminą

Front: płyta wiórowa laminat, obrzeże PCV

Akcesoria: zawiasy Samet puszka 35mm, prowadnica rolkowa, uchwyt -Siro, nóżka regulowana - SISO


Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Materiał płyta laminowana
Ilość drzwi 1