Szafka wisząca Namur - podręczna i kompaktowa biblioteczka

Zanim się obejrzałeś, a Twoje dziecko idzie do szkoły? Teraz przed Wami wyzwanie – urządzenie pokoju ucznia, w którym będzie nie tylko się bawił, uczył, ale też odpoczywał. Z pomocą przychodzi uniwersalna kolekcja Namur, w której na pierwszy plan wychodzi funkcjonalność i różnorodność brył.

Lektury szkolne, obowiązkowe zeszyty ćwiczeń, podręczniki lub ulubione planszówki – wszystkie re rzeczy potrzebują miejsca. Półka lub szafka wisząca Namur sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu, nie przytłaczając go, a rozbudowując możliwości przechowywania (np. nad biurkiem).

Półka o wymiarach 120 x 51 cm posiada:

- praktyczną szafkę, w której można ukryć pamiętnik, zapas artykułów papierniczych,

- 6 otwartych boksów, zróżnicowanych pod względem wielkości, aby zarówno mniejsze, jak i większe przedmioty, znalazły swoje miejsce.

Niezwykłą aranżację stworzysz dzięki jasnym meblom w wybarwieniu modrzew sibiu jasny. Jednolitą folię przełamano ciemną wstawką (ścianka tylna) w kolorze sentencja szara, a umieszczone na niej napisy podkreślają młodzieżowy styl kolekcji.

Szafka Namur to sposób na rozbudowę biurka, ale równie dobrze możesz zawiesić ją nad komodą lub łóżkiem, dostępnymi w kolekcji mebli młodzieżowych Namur.

Wymiary
Głębokość 31 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 51 cm
Waga 21.05 kg
Do pobrania