Szczotka do WC wolnostojąca, stal szczotkowana – higiena i elegancja

Szczotka do WC wolnostojąca została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu Ci nie tylko doskonałej higieny, ale także wyjątkowego designu. Zapomnij o nieestetycznych i przestarzałych rozwiązaniach – sięgnij po funkcjonalność w stylowym wydaniu.

Szczotka do WC wolnostojąca to więcej niż tylko standardowe narzędzie do utrzymania czystości. Jej stalowa, okrągła obudowa w połączeniu z wnętrzem wykonanym z tworzywa sztucznego stwarzają nie tylko harmonijną całość, ale także zapewniają trwałą i schludną ochronę.

Przemyślana konstrukcja szczotki do WC pozwala na wygodne wyjmowanie pojemnika na szczotkę, co ułatwia czyszczenie i zachowanie doskonałej higieny. Ponadto została ona wyposażona w pokrywę, która zasłania wnętrze pojemnika zapewniając czystość i higienę na najwyższym poziomie.

Wersja wolnostojąca sprawia, że szczotka do WC jest niezwykle praktyczna i mobilna. Możesz ją swobodnie umieścić w dowolnym miejscu w łazience, zapewniając tym samym wygodę korzystania i łatwe utrzymanie porządku.

Wybierz jakość, styl i funkcjonalność w jednym. Postaw na szczotkę do WC wolnostojącą, by jeszcze bardziej unowocześnić swoją toaletę.

Wymiary
Średnica 8 cm
Wysokość 45 cm
Waga 1.013 kg
Do pobrania