Szklanka City double glass – podwójna przyjemność

Szkło niejedno ma imię – w kuchni pokazuje zupełnie inne, wytrzymałe oblicze. Klasyczne sodowo-wapniowe szkło wypiera w tym momencie szkło borosilikatowe, które cechuje niższy współczynnik rozszerzalności cieplnej. Oznacza to, że niestraszne mu nagłe zmiany temperatur powietrza czy wody. Szkło jest też lżejsze, bardziej odporne na zarysowania i dłużej zachowuje temperaturę - przy gorących napojach obniża się ona o 2 stopnie co minutę.

Z takiego szkła wykonana jest szklanka City double glass . Poza swoimi unikalnymi właściwościami, jest też bardzo przyjemna dla oka. To prawdziwa gratka dla estetów oraz smakoszy, którzy przywiązują dużą wagę do zastawy stołowej i sposobu podawania posiłków czy napojów. Szklanka z podwójną ścianką City double glass daje efekt, jakby napój zawieszono w powietrzu – jest pięknym, fotogenicznym dodatkiem do Twojego stołu.

Szklanka ze szkła borosilikatowego ma pojemność 320 ml i wysokość 12 cm. Najlepiej będą w niej wyglądały przejrzyste lemoniady i drinki, choć można w niej również parzyć kawę – pięknie wyeksponuje warstwy espresso i mlecznej piany.

City Double Glass - wymiary
Wysokość 12 cm
Pojemność 320ml
Waga 0.226 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło
Atuty produktu
do zamrażarki