Szklanka Gold, pojemność 400 ml – eleganckie i nietuzinkowe szkło

Przezroczysta i niepozorna, a jednak zwraca na siebie uwagę... Jest doceniana przez smakoszy, miłośników designu i koneserów różnych trunków. Szklanka - bo o niej mowa - to produkt praktyczny, ale i ładny. Poza walorami estetycznymi nie bez znaczenia jest jej grubość, rodzaj i sposób produkcji. Szkło, jakie postawisz na stole przy okazji jego aranżacji, na pewno zostanie zauważone przez innych. Szklanka Gold została wytworzona z myślą o formalnych obiadach i eleganckich kolacjach, jednak nadaje się również do codziennego obiadu.

Posiada ona delikatne, gładkie szkło i krawędź pomalowaną na złoty kolor. Trudno sobie wyobrazić bardziej elegancki, a zarazem minimalistyczny model. Rozszerzająca się ku dołowi szklanka dzięki swojemu grubszemu dnu nadaje się nie tylko na wodę czy sok, ale także do serwowania bardziej ekskluzywnych trunków, takich jak whisky. Grubsze dno dłużej trzyma chłodną temperaturę, co w przypadku tego alkoholu jest konieczne.

Elegancka szklanka najlepiej będzie wyglądać w zestawie. Zdecyduj się więc kilka sztuk i dobierz do zakupów minimalistyczny dzbanek lub karafkę z tej samej serii. Jest ona dostępna w naszym sklepie online.

Wymiary
Waga 0.216 kg
Do pobrania