Szklanka Manhattan – efektowna ozdoba Twojego stołu

Znudził Ci się wygląd tradycyjnych szklanek? Szklanka Manhattan zachwyca nowoczesnym designem i lekkością. To idealny sposób na efektowne zaserwowanie soku, wody lub drinka. Niebanalny kształt i podwójne szkło wprowadzą odrobinę świeżości do Twojej zastawy.

Szklanka Manhattan została wykonana z przeźroczystego szkła. Podwójne ścianki uwydatniają zawartość naczynia i sprawiają, że napój sprawia wrażenie, jakby unosił się w powietrzu. Podwójne szkoło zapewnia także lepszą izolację, dzięki czemu napój nie nagrzewa się, a dłonie są chronione przed wysoką temperaturą.

Designerska szklanka posiada praktyczną pojemność 350 ml. Takie rozwiązanie sprawia, że naczynie sprawdzi się zarówno podczas obiadu, jak i przyjęć towarzyskich. Możesz zaserwować w niej na przykład long drinki, sok lub wodę z miętą i cytryną.


Szklanka Manhattan to nowoczesna propozycja wyposażenia jadalni. Podwójne szkło sprawia, że szklanka efektownie się prezentuje oraz jest niezwykle praktyczna. Zastawę możesz uzupełnić o inne naczynia z serii Manhattan.

Wymiary
Waga 0.206 kg
Do pobrania