Gałązka dekoracyjna z brokatem (mix kolorów) – dla miłośników DIY

Co roku kupujesz wianki czy świąteczne ozdoby wykonywane ręcznie? W tym roku czas na zmianę – stwórz dekoracje samodzielnie i ozdób nimi mieszkanie! Możesz podarować je też komuś bliskiemu – z pewnością doceni on włożony w przygotowanie prezentu trud i serce. Jak wiadomo, takie prezenty cieszą podwójnie! Na początek nie musi być to wcale nic trudnego ani skomplikowanego.

Kopalnię pomysłów na własnoręcznie wykonane ozdoby stanowi Internet. Jednym z najłatwiejszych jest ręcznie robiony stroik zimowy. Czego będziesz potrzebować? Wstążki lub sznura jutowego, malutkich bombek, kokardek lub innych ozdób oraz dekoracyjnych gałązek z brokatem.

Jak wykonać taki prosty stroik? Zwiąż razem ozdobne gałązki i włóż je do wysokiej szklanki, wazonu czy karafki. Na gałązkach przyczep ozdoby: bombki, kokardki czy inne błyskotki. Gotowe!

Ozdobna gałązka z brokatem mierzy 40 cm wysokości i wykonana została z tworzywa sztucznego. Duża dbałość o szczegóły i staranność wykonania sprawia, że z daleka można je pomylić z prawdziwymi gałązkami. Produkt występuje w 3 wzorach – przy zamówieniu poinformuj nas, który z nich chcesz kupić.

Wymiary
Średnica 12 cm
Wysokość 40 cm
Waga 0.07 kg
Do pobrania