Sztuczny kwiat w doniczce - piękna ozdoba parapetu dla osób zabieganych i nie tylko.

Jeżeli często jesteś w podróży lub Twój zwierzak notorycznie podgryza Twoje kwiaty i rośliny, lub po prostu nie masz ręki do kwiatów ale chciałabyś odświeżyć wygląd swoje mieszkania i wprowadzić do niego nieco wiosennego klimatu to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Sztuczna orchidea w doniczce wygląda niemal jak prawdziwa, nie potrzebuje za to regularnego podlewania, odpowiedniej ilości słońca i odżywek, wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć ją z kurzu.

Tworzywo sztuczne z jakiego została zrobiona stara się naśladować delikatne płatki kwiatów, dlatego nawet z bliskiej odległości ciężko dostrzec, że nie jest prawdziwa.

Kwiaty zawsze będą kojarzyły się ze świeżością i delikatnością dlatego jest to idealna ozdoba do każdego pomieszczenia w domu. Zarówno w sypialni, jak i w salonie kwiaty na parapecie lub komodzie ożywią wystrój wnętrza. Orchidea w doniczce z tworzywa sztucznego nie wymaga tyle pielęgnacji co prawdziwe kwiaty, więc może stać nawet w przedpokoju, gdzie nie dochodzi za wiele słońca.

Wymiary
Wysokość 36 cm
Waga 0.324 kg
Do pobrania