Sztuczna roślina wisząca monstera – stwórz wyjątkowy nastrój na tarasie lub w salonie

Motyw liścia monstery z pewnością znasz nie tylko z florystycznych aranżacji, ale również z wielu wnętrzarskich dodatków. Ciemnozielony liść z charakterystycznymi dziurkami to popularny wzór, który zdobi zasłony, naczynia, tapety czy poduszki dekoracyjne. Często widywany jest też na plakatach i pościeli.

Sztuczna, 180-centymetrowa gałązka Monstery to doskonały komponent okolicznościowych stroików i bukietów. Z łatwością opleciesz nią dowolny element, wprowadzając egzotyczny akcent do swojego mieszkania. Sztuczne pnącze pięknie ozdobi ramę lustra, filar lub poręcz schodów.

Monstera to nieoceniona ozdoba wnętrz handlowych czy usługowych. Pięknie ożywi monotonię korytarza czy recepcji. Nada charakter witrynie sklepowej lub kancelarii. Sprawdzi się jako tropikalny dodatek sali restauracyjnej lub bankietowej.

Ozdoba jest wykonana z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Pozwala to na użycie jej do aranżacji zewnętrznych. Możesz opleść nią ogrodzenie ogródka lub poręcz tarasu, dodać lampki, latarenkę z zapachową świecą czy kwiaty i stworzyć klimatyczną przestrzeń, w której miło spędzisz wieczór z najbliższymi.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 180 cm
Waga 0.129 kg
Do pobrania