Sztuczna trawa – wzbogaci każde wnętrze

Sztuczna trawa pampasowa to dekoracyjny hit ostatnich sezonów. Dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi i wysokiej jakości wykonania idealnie imituje prawdziwą roślinę, a jednocześnie jest trwała i łatwa w utrzymaniu.

Sztuczna trawa o wysokości 116 cm doda Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego uroku. Będzie idealnie prezentować się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Świetnie ozdobi nie tylko domowe przestrzenie, ale też biuro, sklep czy lokal usługowy.

Możesz umieścić ją w dużym wazonie lub koszu, gdzie będzie samodzielną ozdobą. Możesz też, w połączeniu z innymi roślinami, stworzyć piękne i oryginalne kompozycje.

Sztuczna trawa ma tę przewagę nad naturalną, że nie musisz martwić się o regularne podlewanie, nawożenie czy przycinanie. Jest ona bardzo łatwa w utrzymaniu i nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Trawa nadaje się również do dekorowania sal weselnych, przyjęć oraz innych uroczystych imprez. Pozwala stworzyć niezapomniane i imponujące aranżacje, które doskonale wpiszą się w charakter uroczystości.

Sztuczna trawa pampasowa to idealna propozycja dla osób, które szukają efektownego, odpornego i łatwego w pielęgnacji rozwiązania dekoracyjnego.

Wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 1 cm
Wysokość 116 cm
Waga 0.174 kg
Do pobrania