Sztuczna trawa pampasowa 105 cm – kolor kremowy

Szum traw, skrzypienie kołyszącego się drzewa i śpiew ptaków to dźwięki, które napawają spokojem i wprawiają w dobry nastrój. Codzienny kontakt z przyrodą czasami jest trudny do zrealizowania. Otoczeni zgiełkiem cywilizacji nie zawsze mamy możliwość spaceru po lesie czy joggingu po parku. Zawsze jednak możemy zadbać o to, by w naszej przestrzeni znajdowała się zielona strefa.

Nie masz czasu i ręki do roślin? Nie szkodzi. Sztuczna trawa pampasowa nie wymaga niczego, oprócz Twojej inwencji i kreatywności. Te precyzyjnie wykonane ozdoby pomogą ożywić wnętrze i sprawić, że wszyscy poczują się w nim komfortowo.

Trawa pampasowa to lekka i kolorowa dekoracja, która wzbogaci Twój salon, sypialnię lub kuchnię. Będzie barwnym i eleganckim dopełnieniem przestrzeni. Bardzo łatwo dopasujesz ją do każdego stylu dobierając odpowiedni wazon.

Trawa to również świetny element aranżacji sklepu, biura czy hotelowego korytarza. Jest precyzyjnie wykonana z trwałych materiałów, które doskonale odzwierciedlają delikatność i urok rośliny.

Jeżeli szukasz pomysłu na niedrogą i ponadczasową dekorację, to trawa pampasowa spełni Twoje oczekiwania. Postaw na modny dodatek wnętrzarski, który zachwyci gości i pozytywnie nastroi domowników.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 2 cm
Wysokość 105 cm
Waga 0.044 kg
Do pobrania