Sztuczna trawa w dekoracyjnej doniczce – wiecznie zielona

Mówi się, że „trawa u sąsiada zawsze wydaje się być bardziej zielona”, a co jeżeli damy Ci gwarancję na wiecznie zieloną roślinę? Sztuczna trawa w dekoracyjnej doniczce to rozwiązanie idealne dla tych, którzy zapominają o podlewaniu kwiatów, często podróżują i nie mają ręki do kwiatów, a jednak marzą o zielonej przestrzeni w domu. Należysz do nich?

Sztuczna trawa będzie zachwycała soczystą barwą zieleni przez wszystkie pory roku. Możesz się cieszyć bezpieczną i efektowną ozdobą w każdym miejscu swojego domu, bez obaw o to czy jest za mało, czy za bardzo oświetlone. Już nie musisz szukać osłonki na doniczkę, wystarczy dekoracyjna doniczka, w którą wsadziliśmy naszą roślinę. Dekoracja jest dostępna w 2 rozmiarach: 30x30x120 cm (tutaj) i 10x40x55 cm. Wybierz jeden z 4 dostępnych wersji kolorystycznych lub zestaw ze sobą kilka zróżnicowanych roślin.

Jesteś alergikiem? Roślina z tworzywa sztucznego jest także dla Ciebie. Możesz ją postawić w dowolnym miejscu: na balkonie, w patio i na podłodze w przedpokoju. Ty zdeycuj gdzie będzie prezentowała się najlepiej.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2 kg
Do pobrania