Ozdobne gałązki - idealne na zimową dekorację

Jeśli lubisz wykonywać ozdoby świąteczne i relaksujesz się przy tego typu zadaniach, w ofercie Black Red White znajdziesz mnóstwo dekoracji, które możesz wykorzystać, by stworzyć coś własnymi rękami. Lekko oszronione ozdobne gałązki znajdą swoje miejsce w wazonie, choć nie tylko.

Gałązki mają sporo zastosowań: możesz wykorzystać je jako bazę do bukietu, wkładając do wazonu ich większą ilość. Nadają się też świetnie do wykonania girlandy, świecznika lub wieńca powitalnego na drzwi do domu. Łatwo wbijesz je w specjalną gąbkę florystyczną, wpleciesz w resztę kompozycji i ułożysz w wybrany przez siebie sposób.

Dekoracyjne gałązki dostępne są w róznych kolorach i zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Mają rozmiar 15x3,5x2 cm. Uzupełnij zestaw o szyszki i sztuczny śnieg, a powstanie zimowa dekoracja, która ociepli każde wnętrze.

Świąteczna dekoracja z wykorzystaniem gałązek będzie pasować zarówno do mieszkania w klasycznym, stonowanym stylu, jak i do wnętrz skandynawskich, bliskich natury, a nawet we wnętrzu loftowym, do którego takie ozdoby wprowadzą rodzinny klimat.

Dekoracja jest dostępna w sześciu wariantach kolorystycznych. Konieczne poinformuj nas który wariant wybierasz wpisując numer znajdujacy się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 3,5 cm
Wysokość 2 cm
Waga 0.022 kg
Do pobrania