Sztuczny kwiat hortensji – zatrzymaj lato na dłużej

Tęsknisz za latem, słońcem i kolorowymi kwiatami? Zatrzymaj je na dłużej, wprowadzając do wnętrza kompozycje ze sztucznych roślin. Sztuczne kwiaty to wysokiej jakości dekoracje, które trudno odróżnić od oryginału. Taki jest też sztuczny kwiat hortensji.

Duży, okazały kwiatostan hortensji zwraca uwagę naturalnym wybarwieniem kwiatów. Lekko fioletowy kolor subtelnie przeplata się z bielą i błękitem, podkreślając wyjątkową jakość dekoracji.

Sztuczna hortensja wygląda pięknie jako samodzielna dekoracja w szklanym wazonie. Możesz dołożyć kilka podobnych kwiatów i uzyskać subtelny bukiet lub w połączeniu z innymi dekoracjami stworzyć oryginalną kompozycję florystyczną. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Ogromną zaletą kwiatów z tworzywa jest ich żywotność. Zachowują świetny wygląd przez bardzo długi czas. Nie musisz pamiętać o regularnym podlewaniu roślin czy systematycznej wymianie wody w wazonie. Sztuczna hortensja na długo zachowa swoją świeżość, wprowadzając tym samym lekkość i naturalność do wnętrza.

Jest pięknym dopełnieniem salonu czy sypialni, ale równie dobrze sprawdzi się w gabinetach i salonach urody, biurach czy restauracjach. Sztuczny kwiat hortensji możesz wykorzystać do dekoracji ceremonii ślubnej.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 50 cm
Waga 0.082 kg
Do pobrania