Sztuczna gałązka magnolii – subtelność w szlachetnym wydaniu

Sztuczna gałązka magnolii wniesie do każdego wnętrza powiew wiosennej świeżości i lekkości. Pięknie dopełni przestrzeń salonu, sypialni czy biura, wprowadzając pierwiastek szykowności i delikatności. Podkreśli elegancję salonu urody, wykwintnej restauracji i recepcji. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szlachetnego dopełnienia.

Wystarczy umieścić kilka gałązek z prostym wazonie, by uzyskać efektowną dekorację na stół lub komodę. Uniwersalność takiej dekoracji sprawia, że możemy cieszyć nią oko przez cały rok. Sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, tych zaaranżowanych w stylu glamour i tych urządzonych z nonszalancką elegancją. Sztuczna gałązka magnolii może być również elementem wiosennych stroików i kompozycji florystycznych oraz dekorować stoły podczas ślubnej ceremonii.

Magnolia o długości 59 cm została wykonana z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Naturalnie wybarwione fioletowe płatki kwiatów oraz odwzorowana faktura gałązki i pąków sprawiają wrażenie, że jest ona prawdziwa.

Dopełnij swoje wnętrze, wprowadzając do niego florystyczne dodatki i ciesz się nimi przez cały rok!

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 59 cm
Waga 0.062 kg
Do pobrania