Kwiat sztuczny mix złoty srebrny – stwórz wymarzoną kompozycję

Zwróć uwagę: produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych, wysyłany jest losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.
 

Lubisz komponować niezwykłe dekoracje? Na święta Bożego Narodzenia planujesz również wykonać wyjątkowy stroik lub bukiet? Jesteś w doskonałym miejscu! Z kwiatem sztucznym stworzysz piękną dekorację, która stanie się przyjemną dla oka ozdobą i podkreśli piękno chwil spędzanych w rodzinnym gronie.

Kwiaty sztuczne, jak ten dostępny w naszej ofercie, pozwalają nam tworzyć nam ozdoby, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Wystarczy puścić wodze wyobraźni, dopasować do siebie poszczególne elementy i cieszyć się pięknym widokiem za każdym razem, gdy taka dekoracja znajdzie się w zasięgu naszego wzroku.

Ten sztuczny kwiat dostępny jest w kolorach złotym i srebrnym. Doskonale odnajdą się w jednokolorowych stroikach, w tych o wymieszanych barwach, jak i również np. z ozdobami w kolorze czerwonym.

Kwiat sztuczny mix ma wysokość 14 cm – doskonale wpasuje się więc w każde miejsce i przestrzeń. Jego wielkość pozwala także na dopasowanie do innych dostępnych w naszej ofercie ozdób podobnych rozmiarów.

Wymiary
Długość 14 cm
Waga 0.03 kg
Do pobrania