Sztuczny kwiat w doniczce anturium 40cm

 

Jesienno-zimowa aura nie zachęca do spaceru po parku czy wędrówki po lesie. Co zrobić, kiedy nie możesz cieszyć się zielenią? Stwórz we własnym domu lub mieszkaniu namiastkę lasu, a nawet tropików!

Egzotyczne rośliny w sypialni to oryginalny pomysł na zaaranżowanie przestrzeni, która sprzyja odpoczynkowi. Udekoruj salon zielenią, a korzystnie wpłynie to na domowników. Zieleń uspokaja i wprawia w dobry nastrój.

Sztuczny kwiat Anturium o wysokości 40 cm to atrakcyjna dekoracja, która nada wnętrzu klimat i zachwyci gości. Niewymagająca pielęgnacji roślina to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących i zapracowanych. Nie zwiędnie i przez cały rok cieszyć będzie imponującą zielenią i świeżym wyglądem.

Anturium zostało wykonane z dbałością i wiernie odzwierciedla szczegóły prawdziwej rośliny. Osadzone jest w atrakcyjnej, srebrnej doniczce, która podkreśla charakter ozdoby. Nie musisz już nic robić. Wystarczy, że umieścisz kwiat w wymarzonej lokalizacji i możesz cieszyć się zielenią nawet w środku zimy!

 

 

Wymiary
Długość 9 cm
Szerokość 9 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 40 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania