Sztuczny kwiat w doniczce Money Tree 130cm

 

Money Tree to tropikalna roślina, która bardzo często jest wykorzystywana jako dodatek aranżacyjny wnętrz. Jej zalety to efektowny pień i nasycone zielenią liście. Do wad z pewnością zaliczymy okresowość i konieczność pielęgnacji. A co jeśli nie dysponujesz czasem i cierpliwością, by regularnie doglądać drzewko? Postaw na sztuczny kwiat w doniczce, który nie odbiega wizualnie od naturalnego.

Money Tree to wysoka na 130 cm ozdoba, która w prosty sposób wprowadzi do Twojego wnętrza powiew dzikiej przyrody. Ożyw pomieszczenie, wstawiając pokaźną roślinę, która idealnie wygląda przez cały rok.

Sztuczny kwiat w doniczce sprawdzi się nie tylko w przestrzennym salonie, ale również w strefach handlowych czy usługowych. Niesamowicie zaprezentuje się w hotelowym holu, witrynie sklepowej czy sali konferencyjnej.

Money Tree jest wykonane z bardzo trwałych materiałów, które pozwalają na dekorowanie nim przestrzeni zewnętrznych. Balkon, taras, ogródek to również miejsca, które nabiorą kolorytu dzięki tej uniwersalnej dekoracji.

 

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Średnica 15 cm
Wysokość 130 cm
Waga 2.642 kg
Do pobrania