Sztuczny liść – postaw na naturę

Jesteś miłośnikiem natury i lubisz akcenty kwiatowe we wnętrzu: tapetę z wzorem liści, poszewki na poduszki we wzór róży? W takim razie zawsze zielony sztuczny liść doskonale sprawdzi się w roli ozdoby. Odporny na zmieniające się pory roku i trendy – natura jest zawsze w modzie!

Liść z tworzywa sztucznego jest odporny na wilgoć i duże nasłonecznienie. Niezależnie od pory roku wygląda zachwycająco prezentując swoją zieloną barwę. Instagram oszalał na punkcie monstery – bądź trendy i zaproś roślinę do swojego domu. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy na temat jej uprawy. Liść o wysokości 84 cm możesz wstawić w wysoki wazon i dużą doniczkę, pojedynczo lub kilka sztuk. W ofercie jest dostępny liść w mniejszym rozmiarze – 51 cm. Do wyboru masz również kształt liścia: wolisz monsterę dziurawą czy klasyczną?

Do zasłon we wzór kwiatowy lub w stonowanej aranżacji – niezależnie od towarzystwa sztuczny liść monstery sprawdzi się jako zielona dekoracja we wnętrzu. Możesz stosować go jako pojedynczą ozdobę lub zestawić kilka ze sobą tak, jak lubisz.

Wymiary
Długość 84 cm
Waga 0.029 kg
Do pobrania