Sztuczny liść – postaw na naturę

Jesteś miłośnikiem natury i lubisz akcenty kwiatowe we wnętrzu: tapetę z wzorem liści, poszewki na poduszki we wzór róży? W takim razie zawsze zielony sztuczny liść doskonale sprawdzi się w roli ozdoby. Odporny na zmieniające się pory roku i trendy – natura jest zawsze w modzie!

Liść z tworzywa sztucznego jest odporny na wilgoć i duże nasłonecznienie. Niezależnie od pory roku wygląda zachwycająco prezentując swoją zieloną barwę. Instagram oszalał na punkcie monstery – bądź trendy i zaproś roślinę do swojego domu. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy na temat jej uprawy. Liść o wysokości 84 cm możesz wstawić w wysoki wazon i dużą doniczkę, pojedynczo lub kilka sztuk. W ofercie jest dostępny liść w mniejszym rozmiarze – 51 cm. Do wyboru masz również kształt liścia: wolisz monsterę dziurawą czy klasyczną?

Do zasłon we wzór kwiatowy lub w stonowanej aranżacji – niezależnie od towarzystwa sztuczny liść monstery sprawdzi się jako zielona dekoracja we wnętrzu. Możesz stosować go jako pojedynczą ozdobę lub zestawić kilka ze sobą tak, jak lubisz.

sztuczny lisć - wymiary
Długość 84 cm
Waga 0.029 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen