Suszarka do włosów Professional - na co dzień i od święta

Zadbana fryzura zawsze i wszędzie? To możliwe dzięki odpowiedniej pielęgnacji i odpowiednim akcesoriom. Do tego grona zalicza się suszarka Botti Electronic Proffesional. Czym zachwyci Cię ten model?

Suszarka Proffesional jest naprawdę uniwersalna - urządzenie posiada wbudowany silnik AC, który jest najczęściej wykorzystywany w akcesoriach dla profesjonalistów. Ponadto suszarka Botti ma funkcję jonizacji, szczególnie cenną, jeśli Twoje włosy często się elektryzują. Jonizacja sprawia, że łuska włosa zamyka się, a pasma wyglądają zdrowo i lśniąco, nie puszą się i dobrze układają.

Produkt jest niezwykle prosty w obsłudze i posiada regulację mocy. Mniejsza moc suszarki do włosów Botti w zupełności wystarczy do modelowania włosów krótkich, natomiast do wysuszenia pasm długich lub kręconych potrzebna będzie większa moc. Przyda się także dyfuzor, który znajdziesz w zestawie - za jego pomocą podkreślisz naturalny skręt loków i dodasz pasmom objętości. Do produktu jest dołączony także koncentrator. Z jego pomocą wygładzisz włosy i podniesiesz je u nasady.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 27.5 cm
Waga 1.001 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna