Szybkowar Klassiker – idealna opcja dla zabieganych

Szybkowar Klassiker to garnek, który pomoże Ci uporać się z gotowaniem o wiele szybciej, niż tradycyjne garnki. Jeżeli nie masz zbyt wiele czasu na gotowanie lub po prostu nie przepadasz za tą czynnością, a jednocześnie dbasz o swoje zdrowie, szybkowar będzie idealnym naczyniem dla ciebie. Szybkowar Klassiker ma potrójne dno z dyskiem aluminiowym, dzięki czemu szybko i równomiernie rozgrzewa całą powierzchnię. Szybkowar reguluje również wylot pary i nie dopuszcza do wytworzenia się zbyt wysokiego ciśnienia. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. Można gotować w nim prawie wszystko, należy tylko uważać na potrawy o konsystencji papki.

Szybkowar Klassiker jest zrobiony z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Ma praktyczną pokrywę, wyposażoną w otwór ułatwiający odparowywanie, dzięki czemu gotowanie w nim jest bezpieczne. Również praktyczne uchwyty pozwalają na chwytanie garnka bez groźby poparzenia. Kolory szybkowaru to srebrny, czarny i czerwony. Pojemność wynosi 8 litrów.

Ten praktyczny szybkowar to obowiązkowy element wyposażenia nowoczesnej kuchni. Idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze, zarówno designem, jak i sposobem użytkowania.

Wymiary
Waga 4.52 kg
Do pobrania