Szyszki dekoracyjne – przyszykuj dom na jesień i zimę

Lubisz zimę? Jednym z jednoznacznych sygnałów, że zbliża się koniec roku są znajdujące się w lesie szyszki. Jeśli nie masz lasu w zasięgu wzroku, a zależy Ci na stworzeniu leśnego klimatu w domu, sięgnij po szyszki dekoracyjne.

Ozdobne szyszki pomogą Ci wykreować przytulne i ciepłe wnętrze, które aż żal będzie opuszczać. Szyszki są tej samej wielkości (17x17x10 cm) i zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Do złudzenia przypominają szyszki prosto z lasu. Szyszki są utrzymane w brązowym, naturalnym kolorze. Zauważysz też z pewnością, że są lekko oprószone śniegiem.

Dekoracyjne szyszki świetnie sprawdzą się i oddadzą cały swój urok w szklanym, przezroczystym wazonie. Kompozycję możesz uzupełnić o sztuczny mech, chrobotka lub śnieg w sprayu czy watę. Innym rozwiązaniem jest wyeksponowanie ich na ozdobnej tacy. Najładniejszy efekt uzyskasz, zestawiając obok siebie szyszki w kilku różnych rozmiarach.

Szyszki do dekoracji sprawdzą się zarówno w stonowanych i klasycznych mieszkaniach, jak również we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim czy boho.

szyszki dekoracyjne - wymiary
Długość 17 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne