Talerz deserowy BALTICA - nadmorski klimat na Twoim stole

Kochasz morze? A może znasz osobę, którą fascynuje podwodne życie? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Seria BALTICA to niesamowite kolory i faktury inspirowane spacerem po wybrzeżu. Idealnie nadaje się na prezent, nie tylko dla kogoś innego, ale też dla siebie. Może i Ty zakochasz się w talerzu deserowym BALTICA o średnicy 21 cm?

To doskonały wybór do stonowanych, monochromatycznych aranżacji stołu - talerz deserowy BALTICA będzie wyrazistym akcentem wśród gładkich, śnieżnobiałych naczyń. Nierówna struktura i asymetryczne kształty to jego wielkie zalety, które sprawiają, że wyróżnia się na stole. Dzięki nim sprawia on wrażenie wykonanego ręcznie. Na pewno przypadnie Ci do gustu jego nietuzinkowa forma, szczególnie że nie zawiera on żadnych szkodliwych związków, nie reaguje z żywnością oraz można myć go w zmywarce.

Talerzyk deserowy BALTICA to doskonały prezent dla kogoś bliskiego. Możesz zestawić go z kubkiem lub z płytkim talerzem z tej samej linii - taki komplet będzie wyróżniającą się na stole ozdobą!

Wymiary
Szerokość 20,5 cm
Średnica 21 cm
Waga 0.403 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna