Praktyczny i piękny pojemnik na biżuterię

Talerzyki dekoracyjne mogą pełnić różne funkcje. Niektóre idealnie pasują na cukierki i drobne ciasteczka, inne cieszą nasze oczy, ozdabiając ścianę. Talerzyk na biżuterię to ciekawe rozwiązanie, szczególnie jeśli mamy dużo pierścionków, które potrzebują organizera.

Talerzyk dekoracyjny na biżuterię można postawić na toaletce czy w łazience, szczególnie jeśli urządziliśmy ją w pastelowych kolorach. Stylem talerzyk pasuje do klasyki, vintage i boho. Jest dekoracyjny sam z siebie, więc nawet bez biżuterii będzie stanowił miłą dla oka ozdobę.

Talerzyk Róża został wykonany z ceramiki, która jest nie tylko ładna, ale i wytrzymała. Ma nieregularny kształt ze względu na kształt gęstych różanych płatków. Kolor talerzyka to bardzo delikatny róż. Świetnie będzie się zgrywał z pastelowym wystrojem, ale może ciekawie kontrastować z toaletką z ciemnego drewna. Wymiary: 2,5 × 10,5 × 10,5 cm.

Talerzyk dekoracyjny Róża idealnie komponuje się z romantycznym wystrojem, w którym królują kwiatowe motywy i miękkie połyskliwe materiały.

Wymiary
Średnica 10,5 cm
Wysokość 2,5 cm
Waga 0.114 kg
Do pobrania