Tłuczek do mięsa Tinto – przyrządzaj kotlety jak mistrz kuchni

Dźwięk rozbijanych kotletów to stały element niedzielnych poranków niemal w każdym domu – bo po ciężkim tygodniu pracy nic nie smakuje tak dobrze jak schabowe z ziemniakami i surówką. Tłuczek do mięsa Tinto sprawi, że przygotowanie tradycyjnego obiadu będzie znacznie prostsze niż do tej pory.

Lekki, dobrze wyważony i poręczny – to podstawowe cechy, które gwarantują sprawne posługiwanie się ubijakiem . Wykonany z aluminium młotek waży niewiele, więc nie zmęczysz się nawet po przygotowaniu kotletów dla całego pułku wojska (albo wygłodniałej rodziny). Jednocześnie miękka i antypoślizgowa rączka sprawia, że tłuczek do rozbijania mięsa nie wypadnie Ci z mokrej dłoni. Dwie różne końcówki z wypustkami pozwalają wybrać powierzchnię odpowiednią do rodzaju mięsa – dzięki temu rozprawisz się z najtwardszymi włóknami i uzyskasz idealnie kruche, rozpływające się w ustach danie.

Rozbijak przechowuj zawsze pod ręką – posłuży Ci do przygotowania nie tylko klasycznych kotletów, ale i nadziewanych rolad, bitek czy steków na grilla. Aluminiowy tłuczek do mięsa może przy okazji stać się ozdobą Twojej kuchni.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 10 cm
Do pobrania