Tortownica z falbanką – idealna ekspozycja Twoich wypieków

Na przyjęciu urodzinowym główną atrakcją – oprócz prezentów – jest pyszny tort. Odpowiednia prezentacja uroczystego wypieku to połowa sukcesu. W końcu kosztujemy słodkości nie tylko smakiem, ale i wzrokiem. Patera na tort z falbanką sprawi, że tort będzie wyglądał jeszcze bardziej efektownie.

Magia naczynia tkwi w falbance znajdującej się tuż pod podstawką. Dodatek przypomina ozdobną serwetkę i nadaje ciastom uroku oraz subtelności. Tortownica posiada też rozszerzaną ku dołowi nóżkę oraz dekoracyjny, falowany spód. Tak uformowana szklana patera na tort może samodzielnie ustroić każdy mebel.

Na szerokiej tortownicy łatwo stworzysz kompozycję z aromatycznych ciast lub muffin. Ciekawie zaprezentują się w towarzystwie delikatnych, ozdobnych fal. Przezroczysty materiał podkreśli kuszące kolory Twoich słodkości i dopasuje się do każdego obrusu. Ze szklanej powierzchni łatwo zmyjesz też pozostałości z kremu lub dżemu – ręcznie lub przy pomocy zmywarki. Jeśli użyjesz nabłyszczacza, nadasz naczyniu połysk, który dodatkowo upiększy wypieki.

tortownica z falbanką - wymiary
Średnica 32 cm
Waga 2.036 kg
Do pobrania