Salaterka trójdzielna na każdy stół...

Prosta forma i wysokiej jakości przezroczyste szkło sprawiają, że salaterka świetnie komponuje się z każdą zastawą stołową i nie wprowadza dysharmonii kolorystycznej bez względu na użyte świece, kwiaty czy inne dekoracje. Prezentuje się równie dobrze na elegancko nakrytym stole, jak i w nieformalnym, prostym lub ekstrawaganckim otoczeniu.

... i każdą okazję. Salaterka trójdzielna sprawdza się świetnie wszędzie tam, gdzie chcemy podać gościom różnorodne przekąski, bez względu na to, czy są to trzy rodzaje nadzienia czekoladek do kawy, trzy smaki chipsów, trzy różne polewy na ciasteczkach, czy też trzy kompletnie różne smakołyki, np. rollsy z tortilli, winogrona i słodkie wafelki. Jest więc idealna na zwykłe spotkanie kilku osób przy kawie - zaserwowanie kilku rodzajów przekąsek będzie z pewnością pozytywnie odebrane przez gości jako ukłon w stronę możliwej różnorodności ich gustów kulinarnych, a salaterka uchroni gospodarza przed wszystkimi kłopotami wynikającymi z większej liczby naczyń, jak koniecznością poświęcenia większej ilości czasu na zmywanie czy też problemów ze zmieszczeniem ich na niewielkim stole. Sprawdzi się również świetnie w kilku egzemplarzach na większych przyjęciach, pozwalając rozsądnie rozdzielić podawane potrawy i uniknąć sytuacji, w której goście muszą prosić o podanie czegoś. Jej stosowanie gwarantuje, że pokarmy nie pomieszają się, tworząc niezamierzone kompozycje.


Wyjątkowe naczynie

Wysoka użyteczność wypływająca z przemyślanego, niecodziennego podziału salaterki na trzy części i wysokiej klasy szkło, z którego ta została wyprodukowana, to nie jedyne czynniki wpływające na jej wyjątkowość. Została ona wykonana ręcznie, co nadaje jej pewnego wyjątkowego ducha nieznanego przedmiotom fabrycznym. Z tego powodu poszczególne egzemplarze mogą różnić się nieznacznie między sobą.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 7 cm
Waga 1.448 kg
Do pobrania