Kosz Tuba – idealny na biurko i nocną szafkę

Niewielki, ale bardzo pomocny w ogarnięciu drobiazgów kosz Tuba to idealny dodatek do domu, biura i wielu innych miejsc. Jego design pasuje raczej do przytulnych, ciepłych kolorystycznie wnętrz. Będzie się dobrze prezentować w aranżacjach w stylu rustykalnym, klasycznym, boho, skandynawskim, Hampton. Można postawić go w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Pasuje również do stylowo urządzonych biur. Nadaje domowego klimatu. Możesz trzymać w nim wiele rzeczy, akcesoria biurkowe, drobne zabawki, a nawet biżuterię.

Kosz Tuba został wykonany z papieru. Ma okrągły kształt, na który składają się paski poszczególnych warstw, dzięki którym kosz wygląda jak pleciony. Jest ozdobny dzięki swojej fakturze oraz delikatnemu szlaczkowi w szaroniebieskim odcieniu. Kosz Tuba jest w kolorach jasnobrązowym i szarym. Wymiary wynoszą: 17 × 20,5 × 17 cm.

Ten stylowy dodatek świetnie wygląda pośród sprzętów, wykonanych z naturalnych materiałów. Dobrze wygląda w połączeniu z bielą, drewnem i naturalnymi, neutralnymi kolorami.

Wymiary
Średnica 20,5 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.275 kg
Do pobrania