Ubijak obrotowy Tools – niezawodny zamiennik miksera

Mikser to bardzo przydatne urządzenie, ale jeśli chcesz mieć pod ręką coś wygodniejszego i działającego bez prądu, co spełni podobną funkcję – ubijak obrotowy Tools to coś w sama raz dla Ciebie.

Już nie musisz wyjmować miksera za każdym razem, gdy chcesz zrobić naleśniki! To bardzo praktyczne narzędzie ułatwi Ci codzienne zmagania w kuchni. Podczas naciskania rączki główka samoczynnie się obraca, dzięki czemu szybko i bez wysiłku uzyskasz odpowiednią konsystencję mieszanych składników. Mimo że jest to ubijak ręczny, to nie zmęczysz się w trakcie korzystania z niego – automatyczny mechanizm i długa rączka zapewniają bardzo wygodną pracę. Przyrząd został wykonany ze stali nierdzewnej, więc nie powstaną na nim rysy czy rdza. Umycie go jest znacznie prostsze niż utrzymanie w czystości miksera elektrycznego, choć w razie braku czasu, możesz włożyć go do zmywarki.

O ile mikser używany jest głównie „od święta”, o tyle trzepaczka automatyczna przyda Ci się na co dzień. Rano ubije jajka do omletów, a w weekend przygotuje składniki do ciasta – ubije pianę i wymiesza krem.

Wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 5 cm
Do pobrania