Uchwyt łazienkowy prosty, 50 cm, srebrny – funkcjonalne dopełnienie Twojej łazienki

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia w łazience, aby czuć się pewniej podczas korzystania z urządzeń sanitarnych? Uchwyt prosty zapewni Ci stabilność i komfort, dzięki czemu korzystanie z prysznica, umywalki czy wanny będzie znacznie łatwiejsze.

Uchwyt łazienkowy prosty zaprojektowany został z myślą o zapewnieniu bezpiecznego podparcia oraz do podtrzymywania podczas codziennych czynności związanych z higieną.

Wykonany z trwałej stali nierdzewnej uchwyt nie tylko prezentuje się nowocześnie, ale także zapewnia niezawodność nawet podczas intensywnego użytkowania. Jego maksymalne obciążenie to aż 120 kg.

Dzięki średnicy rurki wynoszącej 25 mm uchwyt łazienkowy prosty gwarantuje wygodę i optymalną chwytliwość. Jego ergonomiczny kształt pozwala na pewne wsparcie.

Montaż ścienny jest prosty i dyskretny dzięki niewidocznemu mocowaniu pod zakręcanymi rozetami. W komplecie znajdują się niezbędne do prawidłowej instalacji akcesoria. Nie musisz martwić się zakupem dodatkowych części.

Uchwyt łazienkowy prosty to klucz do stworzenia wygodnego i bezpiecznego wnętrza, które pozwoli na sprawne wykonywanie codziennych czynności higienicznych.

Wymiary
Długość 55,5 cm
Głębokość 7,5 cm
Wysokość 5,5 cm
Waga 0.87 kg
Do pobrania