Uchwyt na papier toaletowy BATHROOM LED

Uchwyt na papier toaletowy BATHROOM LED to praktyczny produkt, który może znacząco poprawić funkcjonalność i wygląd Twojej łazienki. Łatwy i szybki montaż prawie na każdej powierzchni (taśma samoprzylepna lub śruby) sprawia, że można go zamontować bez zbędnego kłopotu. Ten uchwyt jest również przyjazny dla środowiska, dzięki niskiemu poborowi mocy (0,18W), co przekłada się na oszczędności energii.

To idealne połączenie funkcjonalności i designu, które podnosi wartość Twojej łazienki. Dzięki wbudowanemu czujnikowi PIR światła i ruchu, ten uchwyt może dostarczyć przyjemne i miękkie ciepłe światło, kiedy jest to potrzebne. Jest to praktyczne rozwiązanie, które wzbogaca Twoją łazienkę zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym.

Oprócz tego, wszystkie niezbędne elementy do wygodnego montażu są zawarte w zestawie, co sprawia, że korzystanie z tego produktu jest jeszcze bardziej komfortowe. Uchwyt na papier toaletowy BATHROOM LED to doskonały dodatek do każdej łazienki, zapewniający oświetlenie i funkcjonalność w jednym.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 6,7 cm
Wysokość 11,1 cm
Waga 0.196 kg
Do pobrania