Wazon ceramiczny - retro-dekoracja w Twoim domu

Cięte kwiaty same w sobie są piękne, ale wymagają stylowej oprawy. Jeśli oprócz doniczkowych roślin lubisz od czasu do czasu kupić do mieszkania bukiet kwiatów, sięgnij po ceramiczny wazon.

Co prawda najbardziej na czasie są w tej chwili proste, szklane wazony (geometryczne formy, w tym koła, sześciany, prostopadłościany i walce), coraz częściej w mieszkaniach pojawia się estetyka typowa dla lat 60., 70. i 80.

Jeśli chcesz udekorować swoje mieszkanie w nurcie stylu modern vintage (duża ilość roślin, drewniane parkiety, meblościanki, dywany), uzupełnij wystrój o wazon ceramiczny.

Kremowy, starannie wykonany wazon z ceramiki ma lekko zwężający się ku górze kształt i rowki, typowe dla lat 70. Ma wymiary 25 cm wysokości oraz 11,5 cm szerokości. Najlepiej będzie wyglądać z niewielkim bukietem klasycznych kwiatów, np. margerytek. Rustykalnego klimatu nadasz, wkładając do wazonu bukiet kwiatów polnych.

Wazon w stylu vintage świetnie przełamie i ociepli nowoczesne wnętrza, odnajdzie też swoje miejsce w skandynawskim i “kobiecym” mieszkaniu w romantycznym stylu.

Wymiary
Średnica 11,5 cm
Wysokość 25 cm
Waga 1.156 kg
Do pobrania