Wazon ceramiczny - podstawa dekoracji Twojego domu

Lubisz wracać do posprzątanego i pięknie udekorowanego domu? My też! Dlatego cenimy takie dekoracje jak wazon ceramiczny, który sam w sobie jest piękną, stonowaną ozdobą i podstawą pod bukiet kwiatów. Możesz go postawić już w przedpokoju, zachęcając do wejścia, jak i w jadalni, tworząc efektowny wystrój stołu.

Jakie atuty ma wazon dekoracyjny? Przede wszystkim swój kolor pudrowego różu. Dzięki temu wpisze się w wiele eleganckich aranżacji. Przyglądając się z bliska dostrzeżesz delikatne żłobienia, które tworzą ciekawą fakturę wazonu. No i ten cylindryczny kształt oraz rozmiar. Średnica 9 cm i wysokość 20 cm sprawia, że możesz wstawić do niego mały bukiecik polnych kwiatów i ten piękny bukiet róż, który dostałaś na urodziny.

Dekoracja stołu nie może obyć się bez zastawy i stylowego wazonu ceramicznego. Dookoła niego lub wzdłuż stołu poustawiaj świeczki i ciesz się efektowną aranżacją. Wazon sprawdzi się też jako pomysł na prezent. Wystarczy, że owiniesz go w papier ozdobny i przyczepisz kokardę.

Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.563 kg
Do pobrania