Wazon podłogowy z efektem postarzania. Ten wysoki wazon to piękna podstawa dla dekoracyjnych suszonych kwiatów, jak i ozdoba sam w sobie. Ma stylizowane na postarzane wykończenie, które dodaje mu niepowtarzalnego rustykalnego uroku. Akcesorium zostało wykonane z terakoty i ręcznie malowane dla uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu.

Szczegóły:

Typ produktu: Wazon dekoracyjny
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Złoty
Odcień: Miętowy
Rodzaj materiału: Ceramika
Materiał: Terakota
Wykończenie: Ręcznie malowany
Ręczne wykonanie: Tak

Wymiary:

Głębokość: 15 cm
Szerokość: 15 cm
Wysokość: 53 cm
Waga: 5.2 kg

W ofercie: 1 x Wazon

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Przyciągający uwagę element wystroju, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Dodatkowe informacje: Wazon pełni funkcję wyłącznie ozdobną i nie nadaje się do użytku z wodą. Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu. Efekt postarzenia produktu jest zamierzony, a wszelkiego rodzaju przebarwienia oraz przetarcia nie są uznawane za jego defekt.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Terakota:
1.Należy używać wyłącznie łagodnych środków czystości oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 15 cm
Głębokość 15 cm
Średnica 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 53 cm
Do pobrania