Wyjątkowy wazon ze szkła — oryginalny dodatek i oprawa dla kwiatów

Wazon to naczynie, które nie służy wyłącznie do przechowywania kwiatów — to także element dekoracyjny, z którego pomocą odświeżysz swoje mieszkanie. Wazon szklany liść to nietypowa propozycja dla koneserów!

Szklany wazon ma wymiary 17×H26 cm. W naczyniu możesz umieścić żywe lub sztuczne kwiaty, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wazon stał pusty. Sam w sobie prezentuje się naprawdę interesująco i przykuwa uwagę. Oprócz funkcji praktycznej, pełni również funkcję dekoracyjną.

Wymiary naczynia pozwalają na umieszczenie zarówno pojedynczych kwiatków, jak i średnich bukietów. Możesz również stworzyć dowolną kompozycję, korzystając z ozdobnych traw czy gałązek. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Zielony wazon odnajdzie się w większości wnętrz. To stylowe naczynie, a sam jego kolor jest dość uniwersalny. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła, wazon cechuje trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Jego budowa jest dość prosta, dzięki czemu jest również łatwy do utrzymania w czystości.

Wymiary
Średnica 17 cm
Wysokość 26 cm
Waga 1.667 kg
Do pobrania