Wazon Loft – surowy i modny design

Szukasz dodatków do salonu lub jadalni, które wzbudzą zachwyt gości i perfekcyjnie wkomponują się w nowoczesne wnętrze? Wybierając wazon, nie musisz sięgać po tradycyjne szklane czy gliniane ozdoby. Możesz postawić na nowoczesny beton, który doskonale prezentuje się w geometrycznych formach.

 

Wazon Loft o wysokości 22 cm to doskonały przykład minimalistycznego wzornictwa, które idealnie pasuje do wnętrz loftowych czy industrialnych.

 

Nieregularna struktura wazonu dodaje mu oryginalności i charakteru. Prosty design i uniwersalna szarość sprawiają, że dodatek bardzo łatwo wkomponować w każdą przestrzeń. Ozdoba sprawdzi się zarówno na stole czy stoliku kawowym, jak i komodzie lub parapecie.

 

Wazon Loft to aranżacyjny gadżet, który nie umknie uwadze koneserom atrakcyjnych dekoracji. Zwłaszcza jeśli zestawisz go z liśćmi eukaliptusa lub gałązką monstery. Zieleń ożywczo wpłynie na wnętrze i stworzy ciekawy duet z chłodną stylistyką wazonu. Świetnie dopełni aranżację pomieszczenia, uwypuklając jego niebanalny design.

 

Wymiary
Długość 5,6 cm
Głębokość 20,5 cm
Szerokość 5,6 cm
Średnica 4,2 cm
Wysokość 22 cm
Waga 1 kg
Do pobrania