Wazon Smooth – inspirujący dodatek

Wazon to jeden z najpopularniejszych dodatków dekoracyjnych. Mimo olbrzymiej ilości wzorów, kolorów i materiałów, jego wybór nie jest taki prosty. Dopasowany do wystroju i wielkości pomieszczenia wazon potrafi doskonale dopełnić aranżację. Zwłaszcza jeśli uzupełnisz go odpowiednią kompozycją roślinną lub kwiatową.

 

Wazon Smooth ma wysokość 22,5 cm. Uniwersalna, surowa szarość łączy się tu z  miękkim, opływowym kształtem, co daje oryginalny efekt.

 

Jeżeli lubisz nowoczesne i nieoczywiste rozwiązania postaw na prosty i surowy design wykonanego z betonu wazonu Smooth. Doskonale wpisze się on zarówno w stylistykę loftową czy industrialną, jak i bardziej tradycyjnie urządzone wnętrza.

 

Nieduży wazon świetnie prezentuje się na stole jadalnianym, regale czy komodzie. Dobierz do niego sztuczne lub suszone kwiaty i stwórz oryginalną ozdobę, która ożywi wnętrze.

 

Wazon jest dodatkiem uniwersalnym, który równie dobrze sprawdzi się w salonie, jadalni, jak i sypialni. Interesująco wygląda w kompozycji z innymi ozdobami. Zestaw go z wazonami o innych kolorach i wielkościach, tworząc unikatową dekorację domowej przestrzeni.

 

Wymiary
Długość 11 cm
Głębokość 22 cm
Szerokość 11 cm
Średnica 4,2 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 1.9 kg
Do pobrania