Szklany wazon — przeobrazi najprostszy bukiet w coś niezwykłego

Kupiłaś lub dostałaś kwiaty, lecz nie posiadasz dla nich odpowiedniej osłony? Szklany wazon nie tylko zawiera w sobie mnóstwo klasy, ale także jest w stanie odmienić Twój bukiet! Szary wazon to klasyka gatunku – pasuje do wszystkiego!

Jeśli jednak nie posiadasz żadnych kwiatów — nic straconego. Sam w sobie również stanowi ciekawą ozdobę. W przypływie kreatywności możesz również stworzyć z jego udziałem ciekawą kompozycję, składającą się np. z kamyczków, szyszek, lampek czy innych, ciekawych elementów. Tematyczne ozdoby również brzmią bardzo interesująco.Jak widzisz, transparentny wazon oferuje ogrom możliwości, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Wazon posiada średnicę 15 cm oraz wysokość 20 cm. Jest to więc spore naczynie, w którym umieścisz zarówno małe, jak i duże czy średnie bukiety. Warto również dodać, że takie naczynie może okazać się ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, zwłaszcza jeśli jest miłośnikiem kwiatów lub nietypowego designu. Zaskocz bliską osobę i wręcz jej wyjątkowy prezent!

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 19,8 cm
Waga 0.425 kg
Do pobrania