h2>Mały i stylowy wazonik na mini - kompozycję kwiatową

Czasami potrzebujemy niewielkich przedmiotów, by wystrój wnętrza stał się pełniejszy i zyskał na charakterze. Takim niewielkim przedmiotem może być właśnie wazonik ceramiczny, który bez trudu umieścimy na półce, malutki stoliku, parapecie i w wielu innych miejscach, w których mamy wrażenie, że czegoś brakuje.

Wazon ceramiczny pasuje do większości pomieszczeń w domu, sprawdzi się nawet w biurze - jeżeli jego wystrój nawiązuje w jakimś stopniu do klasyki. Idealny do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, a przy odpowiedniej aranżacji także minimalistycznych.

Wazonik wykonany jest z ceramiki. Jego kształt przywodzi na myśl klasyczne wazony, których kształty znają wszyscy. Zwężająca się szyjka nadaje mu smukłości. Pękaty dół pomieści w sobie odpowiednią ilość wody dla kwiatków. Ozdobę stanowią symetryczne żłobienia. Wazon jest w praktycznym, czarnym, matowym kolorze. Wymiary wynoszą: 7 Ă— 7 Ă— 10 cm.

Dla lepszego efektu możemy zakupić kilka takich wazoników w różnych wielkościach i ustawić je koło siebie. Wazonik może być także prezentem dla domu, jeśli wybieramy się do kogoś w odwiedziny.

wazonik - wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.136 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał ceramika
Kolor Czarny