Mały i stylowy wazonik na mini – kompozycję kwiatową

Zwróć uwagę: materiał wazonu nie nadaje się do kontaktu z cieczą.

 

Czasami potrzebujemy niewielkich przedmiotów, by wystrój wnętrza stał się pełniejszy i zyskał na charakterze. Takim niewielkim przedmiotem może być właśnie wazonik ceramiczny, który bez trudu umieścimy na półce, malutkim stoliku, parapecie i w wielu innych miejscach, w których mamy wrażenie, że czegoś brakuje.

Wazon ceramiczny pasuje do większości pomieszczeń w domu, sprawdzi się nawet w biurze - jeżeli jego wystrój nawiązuje w jakimś stopniu do klasyki. Idealny do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, a przy odpowiedniej aranżacji także minimalistycznych.

Wazonik wykonany jest z ceramiki. Jego kształt przywodzi na myśl klasyczne wazony, których kształty znają wszyscy. Zwężająca się szyjka nadaje mu smukłości. Ozdobę stanowią symetryczne żłobienia. Wazon jest w praktycznym, czarnym, matowym kolorze. Wymiary wynoszą: 9 × 9 × 8 cm.

Dla lepszego efektu możemy zakupić kilka takich wazoników w różnych wielkościach i ustawić je obok siebie. Wazonik może być także prezentem, jeśli wybieramy się do kogoś w odwiedziny. Sztuczne kwiaty lub suszone rośliny będą pięknie się prezentować w wazonie na tle klasycznego wnętrza.

Wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 9 cm
Waga 0.136 kg
Do pobrania