Wiatrak sufitowy z oświetleniem. Elegancki wentylator sufitowy z powodzeniem zastąpi klasyczną lampę wiszącą i stojący wentylator. Trzy dekoracyjne klosze w kształcie kul, wykonane z metalu i akrylowych kryształków będą znakomicie prezentowały się we wnętrzach w stylu tradycyjnym, glamour i retro. Ustaw wybrany poziom i kierunek obrotu śmigieł za pomocą pociąganego łańcuszka i ciesz się odpowiednią cyrkulacją powietrza przez cały rok.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa sufitowa z wiatrakiem
Styl: Retro
Kolor główny: Brązowy
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Żelazo
Materiał dodatkowy: Szkło akrylowe
Materiał podstawy: Żelazo
Materiał klosza: Szkło akrylowe
Regulowane części: Długość kabla
Gwint żarówki: Max. 40W
Moc: 50 W
Liczba żarówek: 3
Silnik: AC
Poziom hałasu: 57
Obroty: 220

Wymiary:

Podstawa: 15x15
Długość kabla: 28 cm
Głębokość: 104 cm
Szerokość: 104 cm
Wysokość: 53/63 cm
Waga: 8 kg

W ofercie: 1 x Lampa z wiatrakiem, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Regulacja obrotów w prawo (rekomendowane zimą) lub lewo (rekomendowane latem), Regulacja intensywności nawiewu (niska, średnia, wysoka), Sterowanie manualne (za pomocą sznurka), Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Połączenie piękna z funkcjonalnością, W stylistyce retro, Regulacja wysokości

Montaż: Wymaga montażu przez wykwalifikowanego elektryka. 45-60 min.
Dodatkowe informacje: Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami. Dla prawidłowego funkcjonowania lampy, wysokość żarówki do tego produktu nie powinna przekraczać 7.5 cm. Do montażu produktu można użyć jednej z dwóch dołączonych rurek łączących wiatrak z podsufitką, a dzięki temu odpowiednio dobrać wysokość wentylatora do pomieszczenia.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Żelazo:
1.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
2.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha
3.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami.

Sklejka:
1.Używać wyłącznie łagodnych środków czystości oraz miękkiej ściereczki. Po przetarciu na mokro dokładnie wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 104 cm
Głębokość 104 cm
Średnica 104 cm
Szerokość 104 cm
Wysokość 53/63 cm
Do pobrania