Minimalistyczny i stylowy wieszak

Pojedynczy wieszak z tworzywa sztucznego w kolorze aluminium i chromu prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie. Jest to przedmiot elegancki i prostolinijny w swej wymowie. Skromny, a przez to nietuzinkowy i bardzo gustowny. Dyskretnie wkomponowuje się w każde nowoczesne wnętrze mieszkalne. Nie zajmuje dużo miejsca, nie frapuje sobą i nie przytłacza swoim charakterem. Jasne barwy prezentują się niezwykle świeżo i higienicznie.


Ład i porządek w przestrzeni mieszkalnej

Elegancki wieszak w opływowym kształcie pomaga zaprowadzić porządek w przedpokoju, łazience, czy sypialni. Można go użyć tam, gdzie jest potrzebny, bez żadnych ograniczeń. Kilka takich wieszaków daje większe możliwości aranżacyjne. Można tworzyć autorskie kompozycje przestrzenne z ich wykorzystaniem. Artykuł jest łatwy w montażu, a śrubek, którymi jest przykręcany do ściany zupełnie nie widać.


Elegancja i szyk w miejscach użyteczności publicznej

Wieszak z tworzywa sztucznego utrzymany w jasnej tonacji barwnej świetnie prezentuje się również w miejscach użyteczności publicznej. Wszędzie, tam gdzie zachodzi konieczność zostawienia odzieży wierzchniej. Artykuł jest na tyle duży, że kurtka z niego nie zsunie się i nie spadnie na podłogę. Wygoda i komfort na najwyższym poziomie.

Wymiary
Głębokość 9 cm
Szerokość 2,4 cm
Wysokość 19 cm
Waga 0.045 kg
Do pobrania