Wieszak SABU czarny – oryginalny element wyposażenia, który odmieni wnętrze

Uważasz, że piękno tkwi w prostocie? Jeśli tak, nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu! Dostępny w ofercie wieszak SABU jest wysokiej jakości produktem stworzonym z myślą o nieoczywistych aranżacjach, pełnych funkcjonalnych pomysłów. Doskonale odnajdzie się w industrialnych i minimalistycznych przestrzeniach, w których występują stonowane barwy oraz proste elementy wyposażenia. Wykorzystaj go jako uzupełnienie wyposażenia przedpokoju bądź sypialni i ciesz się starannie urządzonym, harmonijnym wnętrzem przez długi czas!

Prezentowany wieszak stworzono z wytrzymałego metalu lakierowanego proszkowo na kolor czarny. Jego wymiary to 173 × 40 × 100 cm.

W czym tkwi sekret piękna wieszaka SABU? Oryginalności dodaje mu geometryczna, minimalistyczna forma, która idealnie wtopi się w otoczenie i wprowadzi do pomieszczenia subtelny charakter. Warto również zwrócić uwagę na jego praktyczne zastosowanie – jest stabilną przestrzenią dla ubrań, które od dzisiaj zawiesisz w bezpiecznym miejscu!

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 173 cm
Waga 10 kg
Do pobrania