Wieszak na ubrania Vinson, czyli stylowy porządek

W Twoim przedpokoju aż roi się od kurtek i płaszczy, ale ograniczona przestrzeń powstrzymuje Cię przed zakupem dodatkowej szafy? Rozwiązaniem tego problemu jest wieszak na ubrania, dzięki któremu szybko zawiesisz i odwiesisz odzież.

Model Vinson to klasyczny, minimalistyczny wieszak, który doskonale odnajdzie się we wnętrzu urządzonym w dowolnym stylu – nowoczesnym, loftowym, skandynawskim, klasycznym, czy boho. Prosty, ale gustowny design doda aranżacji lekkości oraz charakteru.

Cechą charakterystyczną wieszaka Vinson są kołki, które zastępują klasyczne haczyki. To nie tylko niebanalne, ale i praktyczne rozwiązanie – na jednym kołku zawiesisz kilka sztuk odzieży, a stojak wciąż będzie stabilny i solidny. Dodatkowym ułatwieniem jest też stojak na parasole.

Wieszak Vinson o wysokości 165 cm i szerokości 58 cm odnajdzie zarówno w niewielkim, jak i dużym przedpokoju. Jego czarny kolor w połączeniu z matowym wykończeniem będą wyglądać niezwykle elegancko, a do wieszaka z łatwością dopasujesz inne meble – stojaki na buty, komodę czy półki.

Wymiary
Głębokość 28 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 165 cm
Waga 11.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona