Wieszak ZET 175 biały – odmień swoje wnętrze!

Zadbaj, aby w Twoim domu zagościła harmonia, porządek, a przede wszystkim niepowtarzalny styl, który docenisz! Wszystko to możesz osiągnąć z udziałem prezentowanego wieszaka ZETstylowego oraz funkcjonalnego elementu wyposażenia, który doskonale odnajdzie się w przestrzeni Twojej garderoby, przedpokoju, sypialni, biura, a także innych pomieszczeń, które potrzebują dodatkowego miejsca na zawieszenie ubrań. Z uwagi na swoją harmonijną i gustowną budowę, z łatwością dopasujesz go do stylu industrialnego, klasycznego, eleganckiego oraz nowoczesnego.

Dostępny w ofercie wieszak ZET został wykonany z wytrzymałego metalu malowanego proszkowo na biało. Wysokiej jakości materiał i staranne wykonanie pozwolą cieszyć się jego przeznaczeniem oraz stylowym wyglądem przez lata. Wymiary wieszaka to 175 × 60 × 60 cm.

Otwórz się na niebanalne rozwiązania i dopełnij swoją aranżację stylowym wieszakiem, który pomieści Twoje ubrania i odzież wierzchnią oraz zadba o pełen komfort użytkowania. To produkt, obok którego nie możesz przejść obojętnie!

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 175 cm
Waga 8 kg
Do pobrania