Wieszak ZET 175 czarny – praktyczny element wystroju, który dopełni aranżację

Wyobraź sobie doskonale urządzoną przestrzeń Twojego domu, pełną niecodziennych rozwiązań i stylowych elementów wyposażenia. Brzmi dobrze? W stworzeniu jej z pewnością pomoże Ci oferowany wieszak ZET 175 czarny – to produkt, który zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością oraz gustowną budową. Docenisz go również za wytrzymałość, co pozwoli Ci cieszyć się jego przeznaczeniem przez długi czas. Z jego pomocą zachowasz w swoim domu ład i porządek, a Twoja odzież wierzchnia odnajdzie swoje miejsce!

Do wykonania wieszaka wykorzystano wysokiej jakości metal malowany proszkowo na kolor czarny. Wymiary produktu wynoszą 175 × 60 × 60 cm.

Zakochaj się w niebanalnym designie wieszaka ZET i stwórz z jego udziałem wyjątkowe wnętrze! Produkt charakteryzuje się prostą i harmonijną budową, którą z łatwością dopasujesz do niemal każdego stylu wnętrzarskiego. Świetnie odnajdzie się w przedpokoju, sypialni, salonie, gabinecie, a także innych przestrzeniach (nie tylko domowych) – zdecyduj, gdzie sprawdzi się u Ciebie najlepiej!

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 175 cm
Waga 8 kg
Do pobrania