Wkłady Lizzio do świecznika zestaw 3 sztuk – wnętrze skąpane w kwiatowym aromacie

Zestaw trzech świec Lizzio sprawi, że Twoje wnętrze wypełnione będzie niezwykłym zapachem, w którym dominują kwiatowe nuty. Każdy z wkładów oferuje inną kompozycję zapachową, dzięki czemu możesz w każdej chwili wybrać aromat wpasowujący się w Twój nastrój. Zapalając którąkolwiek ze świec Lizzio, masz pewność, że jej zapach otuli Twoje zmysły, a każda chwila relaksu będzie wyjątkowa.

 

Świeca została wykonana z wegańskiego wosku sojowego, dzięki czemu nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji. Ten rodzaj świec nie tylko emituje znacznie mniej dwutlenku węgla, ale również wydziela mniej sadzy. Zestaw świec Lizzio pozwoli Ci cieszyć się upojnym kwiatowym aromatem aż do 75 godzin.

 

Osłonę świec stanowi oryginalna forma ze strukturalnego betonu. Geometryczny, nieregularny kształt stanowi nowoczesny akcent we wnętrzu. Zwieńczeniem całości jest subtelna kolorystyka, która sprawia, że świece wpasują się w każdą przestrzeń. Możesz dzięki nim stworzyć nastrojowy klimat w sypialni, wprowadzić kameralne światło do salonu czy urządzić sobie wieczór SPA w łazience.

 

A kiedy już wypalisz świecę do końca, osłonkę możesz z powodzeniem wykorzystać jako oryginalną doniczkę lub pojemnik na podręczne drobiazgi.

 

Wkłady Lizzio zostały zaprojektowane tak, aby uzupełnić świecznik z tej samej kolekcji, ale równie pięknie wyglądają jako samodzielna dekoracja.

 

Cechy produktu:

 

  • Materiał główny: Soja
  • Zapach: Flowers by Night (kwiatowy)
  • Czas palenia: do 75 h
  • Wymiary: 9 x 6,5 x 5,5 cm (długość x szerokość x wysokość)

 

Wymiary
Długość 9 cm
Głębokość 9 cm
Szerokość 6,5 cm
Średnica 6,5 cm
Wysokość 5,5 cm
Waga 0.64 kg
Do pobrania