Wkłady Lizzio do świecznika zestaw 3 sztuk – niezapomniana atmosfera jesieni

Zestaw wkładów Lizzio otuli Cię ciepłym, orientalnym aromatem. Spójna kompozycja zapachowa z wyczuwalną nutą słodyczy ukoi Twoje zmysły. Każda z trzech świec oferuje inny zapach, dzięki czemu możesz dopasować go do swojego nastroju.

 

Subtelny blask świecy zamieni salon w kameralną oazę spokoju, a w sypialni stworzy niepowtarzalny klimat, sprzyjający relaksowi. Możesz też sprawić sobie odrobinę przyjemności i stworzyć w łazience mini SPA, w którym odprężysz się po trudnym dniu w pracy.

 

Wkłady Lizzio zostały wykonane z wegańskiego wosku sojowego, który jest bezpieczny dla zdrowia. Podczas jego spalania nie wydzielają się toksyczne substancje. Kolejną zaletą świecy sojowej jest zdecydowanie mniejsze ryzyko zadymienia wnętrza. Długi czas palenia świecy pozwoli Ci cieszyć się kojącym zapachem aż do 75 godzin.

 

Świece zostały zamknięte w geometrycznej formie wykonanej ze strukturalnego betonu. Ich oryginalny kształt i żywe, spójne kolory wpasują się w nowoczesne wnętrza. Nieszablonowy design zwraca uwagę, dlatego też wkłady te wyglądają świetnie jako samodzielna dekoracja. Zostały jednak tak zaprojektowane, aby mogły być uzupełnieniem świeczników Lizzio.

 

Ręcznie wykonany zestaw wkładów posiada jeszcze jedną zaletę – kiedy świeca wypali się już do końca, pozostałą osłonkę możesz wykorzystać jako oryginalną doniczkę lub pojemnik na podręczne bibeloty.

 

Cechy produktu:

 

  • Materiał główny: Soja
  • Zapach: Autumn Ambience
  • Czas palenia: do 75 h
  • Wymiary: 9 x 6,5 x 5,5 cm (długość x szerokość x wysokość)

 

Wymiary
Długość 9 cm
Głębokość 9 cm
Średnica 6,5 cm
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 5,5 cm
Waga 0.64 kg
Do pobrania